SEAPOWER

Elektrik Sistemleri

Ar-Ge merkezimizde daha önce yapılmamış projeler üzerinde araştırma geliştirme ve seri üretime yönelik çalışmalar yürütmekteyiz.

Güç elektroniği ve Enerji verimliliği alanında müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Seapower, yerli ve milli çözümlerle gerek yurt içinde gerekse yurt dışında vermiş olduğu hizmet ve ürün kalitesiyle kendi alanında kısa zamanda kalitenin öncüsü olmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile enerji sektörünün önde gelen kuruluşlarından olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır. Servis hizmetleri konusunda 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya devam etmektedir.

Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey kaliteli hizmet anlayışı ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

Seapower olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Ar-Ge Merkezi

Yerleşik Ar-Ge merkezimizde daha önce yapılmamış projeler üzerinde araştırma geliştirme ve seri üretime yönelik çalışmalar yürütmekteyiz.

Yerli ve Milli Üretim

Ürünlerimizin tamamı fabrikalarımızda, yerli kaynaklar kullanılarak mühendislerimiz tarafından üretilen ürünlerden oluşmaktadır.

Sektörel Çözümler

Tersane, liman ve denizcilik işletmeleri, endüstriyel tesisler, ticari bina, OSB, enerji santrali, lojistik merkezleri gibi yapılarda çözümler sunmaktayız.

Yeşil Dönüşüm

Ar-Ge ve üretim süreçlerimizde karbon salımını minimum düzeyde tutmak için güncel teknolojileri takip ediyoruz, buna uygun ürünler üretiyoruz.

Uluslararası Standartlarda Hizmet.

Yıllar boyu edindiğimiz entelektüel sermayemiz olan teknik bilgi, beceri ve tecrübeyi, çözüm ortağımız olan firmalar ile birlikte, müşterilerimizin aradıkları özel ve genel her türlü ihtiyaçlarını tam karşılayan hizmet anlayışı ile problemleri mühendisliğin gerektirdiği en uygun çözümleri kullanarak, özellikle anahtar teslimli projelerde; Türkiye ve hedef ülkelerde aranan ve ilk akla gelen, uygulayıcı bir mühendislik firması olmak.

Misyonumuz

Üretim, Ar-Ge, yedek parça, güç ve kumanda kontrol sistemleri alanında yerli tasarım, geniş ürün yelpazesi ile dünyada, sektörün ihtiyaçlarına karşılık vererek Türk Elektrik sistemlerini dünyaya tanıtmak.

Vizyonumuz

Yeşil dönüşümü destekleyerek, dünya üzerindeki karbon salınımını azaltacak Ar-Ge ürünleri ile, mevcut elektrik sistemlerini dönüştürerek daha teknolojik ve doğa dostu elektrik ürünleri sunmak.
Talep formu

Sorularınız, talepleriniz, ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak için formu kullanabilirsiniz