Hakkımızda

SEAPOWER ELEKTRIK SISTEMLERI SAN. TIC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Güç elektroniği ve Enerji verimliliği alanında müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Seapower, yerli ve milli çözümlerle gerek yurt içinde gerekse yurt dışında vermiş olduğu hizmet ve ürün kalitesiyle kendi alanında kısa zamanda kalitenin öncüsü olmuştur. Müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile enerji sektörünün önde gelen kuruluşlarından olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Sektörün önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır. Servis hizmetleri konusunda 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya devam etmektedir.

Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey kaliteli hizmet anlayışı ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

Seapower olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.

Değerlerimiz

Misyonumuz

Üretim, Ar-Ge, yedek parça, güç ve kumanda kontrol sistemleri alanında yerli tasarım, geniş ürün yelpazesi ile sektörün ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Vizyonumuz

Yıllar boyu edindiğimiz entelektüel sermayemiz olan teknik bilgi, beceri ve tecrübeyi, çözüm ortağımız olan firmalar ile birlikte, müşterilerimizin aradıkları özel ve genel her türlü ihtiyaçlarını tam karşılayan hizmet anlayışı ile problemleri mühendisliğin gerektirdiği en uygun çözümleri kullanarak, özellikle anahtar teslimli projelerde; Türkiye ve hedef ülkelerde aranan ve ilk akla gelen, uygulayıcı bir mühendislik firması olmak.

Bir Sonraki Projenizi Tamamlayalım!

Uluslararası Standartlarda Hizmet

Seapower ekibi olarak sizlere;

Konteyner Güç Sistemleri, Dağıtım Panoları, Test Ölçme ve Değerlendirme Gibi alanlarda hizmetler sunmaktayız.

Hizmetlerimizin Haricinde : Konvertör, UPS, UPS - Online, UPS - Modüler, UPS - Dinamik, UPS - Line İnteraktif, Jeneratorler, Voltaj Regülatörü, Akü Şarj Cihazları, Transformatör, Yağlı Tip Transformatörler, Kuru Tip Transformatörler, Özel Tip Transformatörler, İzolasyon Trafosu, Aküler, Özel Güç Çözümleri, Elektrik Panoları
şeklinde ürünler hazırlamaktayız.